Bez záznamu!

Facebook
Magazín za obzorem
Otazníky života
Spojeni srdci

Studium BIBLE

Mistr Jan Hus o sobě prohlásil:
„Od začátku svého studia jsem si učinil zásadu, že kdykoli poznám mínění správnější, ihned upustím od svého méně správného a pokorně a radostně přijmu názor odůvodněný lépe. To, co víme, je zcela nepatrným zlomkem toho, co nevíme."

Izraelský král Šalomoun napsal ve své slavné knize Přísloví:
„Sláva Boží je věci ukrýt, sláva králů je věci prozkoumat."

Zveme Vás na bezplatný kurz studia BIBLE

Církev adventistů sedmého dne - Sbor Zlín
Martin Žůrek, B.Th.
tel.: 775 789 038
e-mail: ma.zu@centrum.cz

Církev adventistů sedmého dne - Sbor Vsetín
B.Th. Pavel Kostečka Ph.D.
tel.: 775 789 039
e-mail: pavel.kostecka@gmail.com

 

Další možnosti studia BIBLE

STŘEDISKO KORESPONDENČNÍCH KURZŮ Česká republika

Zveme Vás, abyste se připojili k již desetitisícům absolventů a studentů dálkového studia korespondenčních kurzů. Rychlost studia záleží pouze na Vás, jen v případě dlouhého odmlčení, posíláme upomínky, protože se zásilka může ztratit. Studovat můžete v klidu doma, aniž byste museli někam přicházet, stačí si jen vybrat z naší nabídky kurzů.

Studium probíhá dvojí formou:

Po přihlášení dostanete první lekci kurzu klasickou poštou. Každá lekce obsahuje test, který po prostudování lekce vyplníte a odešlete na naši adresu buď klasickou poštu nebo elektronickou poštou.

Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia. Po absolvování kurzu od nás obdržíte DIPLOM a malý dárek. Lekce všech kurzů, díky dobrovolným dárcům a sponzorům, posíláme zdarma.

Po přihlášení dostanete e-mailem přístupové heslo k první lekci. Po prostudování lekce a odeslání testu, budete postupně dostávat přístupová hesla ke vstupu do dalších lekcí. Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia.

Více na www.skk.cz

Bezpl. linka 800 110 077